Spoštovani starši!

Za vas starše, je vaš otrok največja sreča – je nenadomestljiv, enkraten, neprimerljiv.

Vsi vzgojitelji se zavedamo, da vas skrbi, ali bo vrtec zmogel nuditi vašemu otroku ljubezen, varnost ter zadovoljitev njegovih individualnih potreb. Vrtec to zmore, saj smo ob njem vzgojiteljice, ki otroka obdajamo z ljubeznijo, toplino, sprejetostjo, varnostjo in strokovnostjo.

Vrtec otroku ne more biti dom, lahko pa smo dopolnilo družine, zato je eden največjih ciljev v vrtcu sodelovanje s starši.

V vrtcu otroku ponujamo veliko možnosti za igro in različne dejavnosti, ki mu omogočajo izražanje in razvijanje njegovih sposobnosti in darov.

Igra je temeljna otrokova dejavnost. Ko se otrok igra, se uči, sprejema znanja, razvija svoje psihične in fizične sposobnosti, izraža svoje notranje razpoloženje, razumeva odnose, razvija značajske lastnosti ter se socializira.

Spoštovani starši, želimo, da sodelujete z nami, saj se zavedamo, da lahko skupaj naredimo največ za vašega otroka.

Kolektiv vrtca

TA SVET JE LEP, ČE NEKOMU NEKAJ DAŠ.

TA SVET JE LEP, ČE NEKOGA RAD IMAŠ,

ČE STISNEŠ ROKO KOMU, KI GA KAJ BOLI.

TA SVET JE LEP, ČE SI ČLOVEK DO LJUDI.

(Tone Pavček)