V mesecu marcu so se v vrtcu razveselili pomladi, toplejših dni, sončka, igrišča. Obeležili so prvi spomladanski dan. Odšli so na daljše sprehode, si ogledali čebelnjak v okolici vrtca, nabirali trobentice, …  V skupnem prostoru so si pripravili tudi spomladanske delavnice, kjer so ustvarjali vsi otroci. Izdelovali so marjetice iz papirja, odtiskovali cvetlice, v panelno steno so vtikali barvne čepke in nastale so čudovite cvetlice, tudi glasbeno delavnico so imeli in ustvarjali v ritmu in v glasbi. Seveda pa je mesec marec prav poseben mesec tudi za naše mamice, saj imajo svoj praznik, zato so vsi oddelki vrtca pripravili tudi nastope za svoje mamice, atije, dedke, babice, bratce, sestrice. Poimenovali so ga DRUŽINSKI DAN, na nastopu so pokazali kaj vse že znajo in kaj vse zmorejo, malo so prepevali, kaj zaplesali, starejši otroci so tudi deklamirali, mlajši pa so se skupaj s starši poigrali v svoji igralnici. Vsa druženja so bila zelo prijetna, uživali so tako otroci, kot starši.
Dostopnost