Dogajanja v maju
Varno s soncem

Varno s soncem

Tudi letos sodelujemo v projektu Varno s soncem, ker so že vroči dnevi, upoštevamo zaščito pred nevarnimi sončnimi žarki. Obeležili smo tudi Dan sonca z različnimi dejavnostmi.

Srečanje s starši

Srečanje s starši

V tem mesecu nas je obdajalo sonce, cvetoča drevesa, razigranost, radovednost in posebno veselje, ko smo v vrtcu imeli srečanje s starši. Preko pozdrava, iger ,prepevanja in bibarij smo pokazali svoje sposobnosti. Posebno  doživetje pa je bilo, ko smo odšli na...

Kulturna dediščina

Kulturna dediščina

Zavedamo se pomembnosti  vključevanja kulturne dediščine  v življenje otrok. Otroci so spoznali slovenske otroške gibalno- rajalne igre   Gnilo jajce, Bela lilija,….. pesmi Pleši ,pleši črni kos, Moj očka ima konjička dva,…….. pravljice, plese....

ALTERMED – ČAJANKA

ALTERMED – ČAJANKA

V petek, 20. 5. 2022, se je naša šola skupaj z vrtcem predstavila na sejmu Altermed v Celju z naslovom ČAJANKA. V tem letu smo pobližje spoznavali različne čaje, njihovo zdravilno moč ter se na ta način znova povezali z okoljem. [ngg src="galleries" ids="61"...