Veseli december

Veseli december

Mesec december je poln prazničnih luči, okraskov, vonja po cimetu in piškotih, vsi smo v pričakovanju praznikov in prazničnega vzdušja. Vsak oddelek si je ustvaril svoj praznični december in vsi otroci so uživali. Ni manjkalo lučk, okraševanja smrečice in igralnic, pa...

Dedek Mraz

Dedek Mraz

CIN CIN CIN ŽE ZVONI, DEDEK MRAZ HITI, DA OTROKE VSEH DEŽEL SPET RAZVESELI.   Seveda se je dedek Mraz ustavil tudi pri nas. Pa ne sam, spremljal ga je palček, ki nam je zaigral predstavo Palčkovi spomini. Po njej pa smo skupaj poklicali dedka Mraza, ki je obiskal vsak...

Prvi zimski dan

Prvi zimski dan

BABICA ZIMA, Z BELO GLAVO KIMA … Še preden smo obeležili 1. zimski dan, nas je presenetila. Zasula nas je s snegom in na otroške obraze privabila vrisk in smeh. Ob koledarskem 1. zimskem dnevu pa snežink ni bilo na spregled. In smo si sami ustvarili zimsko vzdušje v...