V sklopu  TEDEN OTROKA »NAŠE PRAVICE«  smo vse strokovne delavke skrbno in natančno načrtovale teden v prid vsakemu otroku, da je lahko uresničil svoje otroške pravice v našem vrtcu. V ponedeljek smo pričeli s potovanjem POTOVANJEM BRALNE TORBICE, katero vsak otrok odnese za nekaj časa domov. Na ta dan smo tudi izvajale različne besedne igre, se igrali z lutkami in pogovarjali ob knjigah.

 

V torek MOJA IGRAČA – vsak je imel možnost prinesti svojo igračo v vrtec in se z njo igra po posameznih kotičkih.

 

V sredo in četrtek pa smo poskrbeli za zdrav način življenja PREHRANA – pripravljali in okušali smo različno hrano ter napitke…

 

… in preko GIBANJA – razvijali otrokovo spretnost v različnih oblikah gibanja v prostoru in v naravi.

 

V petek OGLED PREDSTAVE lutkovne skupine iz vrtca z naslovom Zdravilo za medveda.